מיגרנה 2019-01-16T10:55:46+02:00

מיגרנה טיפול: אוסטאופתיה מטפלת במיגרנה  ללא תרופות

מיגרנה עם אאורה מתרחשת בדרך כלל בתוך שעה לפני כאב הראש מתחיל בדרך כלל נמשך פחות מ 60 דקות. לפעמים מיגרנה עם אאורה מתרחשת עם מעט או ללא כאב ראש, במיוחד אצל אנשים בגיל 50 ומעלההאוסטיאופתים מטפלים בַּגורם למגרנה עם טיפול ידני. .

פציינטים עם כאבי ראש חזקים שעברו טיפול  מספרים

ליונל-כאבי-ראש

פציינט שסבל מכאבי ראש מספר איך אוסטאופתיה עזרה לו...

אוריאל כאבי ראש

הפציינט סבל 4 שנים מכאבי ראש חזקים, שהורידו את האיכות החיים שלו.
אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים הכאבי ראש שלו חלפו.

האוסטיאופת ישתמש במגוון של טכניקות ידניות עדינות (ללא שימוש בתרופות) כדי להוריד לחץ בגולגולת וגם משפר את יכולת התנועה של המפרקים בעמוד השדרה הצווארי. הטיפול מפחית את המתח השרירים בצוואר ומפחית את הגירוי העצבי ומשפר את זרימת הדם לגולגולת.

ראיון ברדיו קול ישראל עם שנן שר -מה זה אוסטאופתיה ?

האוסטיאופת  גם מונע התקפים של כאבי ראש חזקים עתידיים על ידי מתן המלצות ביחס ליציבה, לתרגילים ולמתיחוֹת. הוא גם ימליץ על שיפור סביבתו של החולה מבחינת הנדסת האנוש.

מיגרנות  הן בעיה רפואית שכיחה. כאבי ראש קשים יכולים להתיש את הסובל מהם ולהשפיע לרעה על אורח חייו. בגלל מיגרנה, יש אנשים שאינם מסוגלים לתפקד בסביבתם היומיומית, ויש הנאלצים אפילו להחליף את מקום עבודתם.

ניתן לפתור מיגרנה, ע"י טיפול אוסטאופתיה. מצב של סבל כתוצאה ממיגרנה אינו נורמאלי ואין אנו צריכים "ללמוד לחיות עם זה".

ולקיחת משככי כאבים למיניהם באופן קבוע אינה אלטרנטיבה מומלצת. לחלקם המרבי של האנשים הסובלים ממיגרנה ישנו חוסר איזון  בחוליות הצוואר. רובם של הסובלים מממיגרנה יתלוננו גם על כאבים או נוקשות בצוואר.

האוסטיאופתיה מציעה מרפא למיגרנה בדרך בלתי פולשנית, עדינה וללא שימוש בתרופות.

 עוד סיבות שכיחות לכאבי ראש חזקים

הסוג השכיח ביותר של כאבי ראש חזקים: אוסטאופתיה משחררת כאבי ראש ללא תרופות חזקות. אלפי פציינטים קבלו מענה עם טיפול אוסטאופתי הוא כאב שמקורו במתח, ונובע מן הצוואר. כאבים מסוג זה נגרמים לא אחת כתוצאה מלחץ, מיציבה לקויה הוא מפגיעת "הצלפה". שעות מרובות של ישיבה מול מחשב או של עמידה מאחורי דלפק עלולות לגרום לכאבי ראש חוזרים ונשנים.

האוסטיאופתים מיומנים להבחין בין כאבי ראש שמקורם בסיבות יומיומיות ובין כאבי ראש שמקורם בפתולוגיה קשה. האוסטאופת יבחן תחילה את תנוחת החולה בעת ישיבה ובעמידה, שכן יציבה לקויה יכולה להיות גורם לכאבי ראש.

כאב ראש "לוחץ" (tension headache) הינו כאב ראש השכיח אף יותר ממיגרנה. כאב ראש זה נגרם ככל הנראה ממתח בשרירי הקרקפת. הכאב הוא לרוב קבוע בעוצמתו, לא ממוקם, דו- צדדי, לרוב לוחץ, ואינו מלווה בהפרעות אחרות כמו: הקאות או הפרעות ראייה.

כאב זה מופיע בשתי צורות: ההתקפי והכרוני, כאשר בסוג הראשון הכאב נמשך מספר שעות עד ימים ובשני- הכאב קבוע ומתמשך באופן יומיומי. לעיתים כאב ראש מסוג זה מופיע גם אצל חולי עם מיגרנה ואז מדובר על כאב ראש מעורב.

המנגנון של כאב ראש הנובעים ממתח

במקרים של כאבי ראש, נמצא לא אחת מתח שרירי מוגבר בבסיס הגולגולת, עם כאב מקומי המוקרן אל אזור המצח והעיניים. השרירים המכווצים ויכולת התנועה המוגבלת של המפרקים בחלק העליון של הצוואר (כתוצאה מיציבה לקויה, לחץ, פגיעה וכיו"ב) תורמים לצמצום יכולת התנועה ולגירוי של העצבים ושל כלי הדם באזור זה.

יש פתרון למיגרנה ללא תרופות וללא זריקות!

לקביעת תור עכשיו

תל אביב: מרפאה ברמת אביב
03-641-0110
ירושלים: מרכז רפואי ירושלים
02-566-9173

לקבוע תור און-ליין עכשיו

לקביעת תור לשנן שר עכשיו און-ליין ללחוץ כאן

Call Now Buttonתתקשרו למרפאות כאן