כאבי ראש חזקים 2018-10-17T07:25:43+02:00

אוסטאופתיה פותרת כאבי ראש חזקים ללא תרופות

האוסטיאופתים מטפלים בַּגורם לכאבי הראש חזקים על ידי אבחון וטיפול במגבלה ובחוסר התנועה בצוואר. הם עושים זאת באמצעות בדיקה גופנית יסודית לצורך גיבוש אבחנה.

פציינטים עם כאבי ראש חזקים שעברו טיפול  מספרים

ליונל-כאבי-ראש

פציינט שסבל מכאבי ראש מספר איך אוסטאופתיה עזרה לו...

אוריאל כאבי ראש

הפציינט סבל 4 שנים מכאבי ראש חזקים, שהורידו את האיכות החיים שלו.
אחרי 4 טיפולים אוסטאופתים הכאבי ראש שלו חלפו.

האוסטיאופת ישתמש במגוון של טכניקות ידניות עדינות (ללא שימוש בתרופות) כדי לשפר את יכולת התנועה של המפרקים (בעיקר בעמוד השדרה הצווארי). הטיפול מפחית את המתח השרירים בצוואר ומפחית את הגירוי העצבי.

ראיון ברדיו קול ישראל עם שנן שר -מה זה אוסטאופתיה ?

האוסטיאופת מונע כאבי ראש עתידיים על ידי מתן המלצות ביחס ליציבה, לתרגילים ולמתיחוֹת. אוא גם ימליץ על שיפור סביבתו של החולה מבחינת הנדסת האנוש.

כאבי ראש חזקים הן בעיה רפואית שכיחה מאוד. כאבי ראש קשים יכולים להתיש את הסובל מהם ולהשפיע לרעה על אורח חייו. בגלל כאבי ראש חזקים, יש אנשים שאינם מסוגלים לתפקד בסביבתם היומיומית, ויש הנאלצים אפילו להחליף את מקום עבודתם.

ניתן לפתור כאבי ראש, ע"י טיפול אוסטאופתיה. מצב של סבל כתוצאה מכאבי ראש אינו נורמאלי ואין אנו צריכים "ללמוד לחיות עם זה".

ולקיחת משככי כאבים למיניהם באופן קבוע אינה אלטרנטיבה מומלצת. לחלקם המרבי של האנשים הסובלים מכאבי ראש ישנו חוסר איזון או סובלקסציה בחוליות הצוואר. רובם של הסובלים מכאבי ראש יתלוננו גם על כאבים או נוקשות בצוואר.

האוסתטיאופתיה מציעה מרפא לכאבי ראש חזקים בדרך בלתי פולשנית, עדינה וללא שימוש בתרופות.

 סיבות שכיחות לכאבי ראש חזקים

הסוג השכיח ביותר של כאבי ראש חזקים: אוסטאופתיה משחררת כאבי ראש ללא תרופות חזקות. אלפי פציינטים קבלו מענה עם טיפול אוסטאופתי הוא כאב שמקורו במתח, ונובע מן הצוואר. כאבים מסוג זה נגרמים לא אחת כתוצאה מלחץ, מיציבה לקויה הוא מפגיעת "הצלפה". שעות מרובות של ישיבה מול מחשב או של עמידה מאחורי דלפק עלולות לגרום לכאבי ראש חוזרים ונשנים.

האוסטיאופתים מיומנים להבחין בין כאבי ראש שמקורם בסיבות יומיומיות ובין כאבי ראש שמקורם בפתולוגיה קשה. האוסטאופת יבחן תחילה את תנוחת החולה בעת ישיבה ובעמידה, שכן יציבה לקויה יכולה להיות גורם לכאבי ראש.

כאב ראש "לוחץ" (tension headache) הינו כאב ראש השכיח אף יותר ממיגרנה. כאב ראש זה נגרם ככל הנראה ממתח בשרירי הקרקפת. הכאב הוא לרוב קבוע בעוצמתו, לא ממוקם, דו- צדדי, לרוב לוחץ, ואינו מלווה בהפרעות אחרות כמו: הקאות או הפרעות ראייה.

כאב זה מופיע בשתי צורות: ההתקפי והכרוני, כאשר בסוג הראשון הכאב נמשך מספר שעות עד ימים ובשני- הכאב קבוע ומתמשך באופן יומיומי. לעיתים כאב ראש מסוג זה מופיע גם אצל חולי עם מיגרנה ואז מדובר על כאב ראש מעורב.

המנגנון של כאב ראש הנובעים ממתח

במקרים של כאבי ראש, נמצא לא אחת מתח שרירי מוגבר בבסיס הגולגולת, עם כאב מקומי המוקרן אל אזור המצח והעיניים. השרירים המכווצים ויכולת התנועה המוגבלת של המפרקים בחלק העליון של הצוואר (כתוצאה מיציבה לקויה, לחץ, פגיעה וכיו"ב) תורמים לצמצום יכולת התנועה ולגירוי של העצבים ושל כלי הדם באזור זה.

יש פתרון לכאבי ראש חזקים ללא תרופות וללא זריקות!

לקביעת תור עכשיו

תל אביב: מרפאה ברמת אביב
03-641-0110
ירושלים: מרכז רפואי ירושלים
02-566-9173

לקבוע תור און-ליין עכשיו

לקביעת תור לשנן שר עכשיו און-ליין ללחוץ כאן

Call Now Buttonתתקשרו למרפאות כאן